PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ Z KRAKOWA

termin 1521.02.2023

cena 3780 zł/osoba

zapisy wraz zaliczką 200 zł w kancelarii do 15 listopada.

Cena zawiera: Bilet lotniczy Kraków Tel Awiw Kraków z opłatami lotniskowymi, bagaż podręczny do 8 kg/os., bagaż główny do 23 kg/os., transfer klimatyzowanym autokarem podczas zwiedzania, zakwaterowanie w pokojach 2 i 3osobowych w hotelach klasy turystycznej (min. 3*) zgodnie z programem i godzinami lotów, wyżywienie zgodnie z programem Pielgrzymki 2 posiłki dziennie, opiekę polskojęzycznego przewodnika podczas zwiedzania, opiekę duchową Księdza, ubezpieczenie UNIQA Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) KL 150 000 EURO, NNW 4 000 EURO, BAGAŻ 400 EURO, OC 50 000 EURO, OC sportowa 10 000 EURO, sprzęt sportowy 500 EURO, system tour guide podczas zwiedzania Jerozolimy i Betlejem.

Cena nie zawiera: Obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 13 zł/os. i na Turystyczny Fundusz Pomocowy 13 zł/os., wydatków własnych, posiłków niewymienionych w programie, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, obligatoryjnych napiwków dla kierowcy i przewodnika, kosztów realizacji programu (razem 170 USD/os.) płatne gotówką na miejscu u przewodnika lub przelewem na konto Organizatora, wydatków własnych, posiłków niewymienionych w programie, wszelkich świadczeń i opłat nie ujętych w punkcie „cena zawiera”.

• Centralnym punktem każdego dnia jest Msza Święta.
• Zakwaterowanie w Tyberiadzie/Nazarecie lub okolicy oraz w Betlejem lub w okolicy w hotelach klasy turystycznej min 3*.

• Wyżywienie to dwa posiłki w formie bufetu (zgodnie z programem). Napoje do kolacji są dodatkowo płatne.

• Dopłata do pokoju 1osobowego 1500 zł.

• Oferta została skalkulowana dla grupy minimum 40 osób pełnopłatnych.

• Wycieczki fakultatywne realizowane są przy minimum 20 uczestnikach.

• Istnieje możliwość zorganizowania Pielgrzymki w innym, dowolnie wybranym terminie odrębna kalkulacja.

• Istnieje możliwość zmiany programu zgodnie z życzeniem Księdza odrębna kalkulacja.

• W cenę wliczony jest bagaż podręczny 8 kg oraz główny 23 kg.

• Przeloty bezpośrednie odbywają się liniami lotniczymi PLL LOT.

• Istnieje możliwość dopłaty za gwarancję miejsca obok siebie w samolocie 100 zł/os. za lot w obie strony.

• Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

• Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu. Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę. Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Przelot bezpośredni polskimi liniami lotniczymi LOT
LO159 15.02 KRK TLV 00:30 05:30

LO160 21.02 TLV KRK 20:50 23:50

W sprawie zapisów lub pytań prosimy o kontakt z Księdzem Proboszczem

Więcej szczegółów i program : Pielgrzymka do Ziemi Świętej